Chcesz sprzedać swój sprzęt, narzędzia lub pojazdy na Klaravik?


Klaravik działa na zlecenie gmin, agencji rządowych i dużych firm w zakresie sprzedaży maszyn, narzędzi, pojazdów, sprzętu i innych urządzeń technicznych.

Angażując Klaravik masz pewność, że proces sprzedaży zostanie dobrze udokumentowany.

Klaravik gwarantuje, że informacja o sprzedawanych produktach dotrze do użytkowników końcowych, co powoduje, że uzyskasz dobre ceny rynkowe sprzedaży.

Klaravik ma szerokie doświadczenie w międzynarodowej sprzedaży materiałów technicznych, sprzętu budowlanego i pojazdów użytkowych.

Klaravik to tysiące zarejestrowanych firm, które kupują profesjonalne maszyny. Oferenci to przedsiębiorcy, małe i średnie firmy, firmy z branży przemysłowej, rolnicy w ponad 20 krajach.

Dzieki dotarciu do użytkowników końcowych oraz dużej ilości klientów uzyskujesz o 15-30% wyższe ceny sprzedaży niż na innych aukcjach.

Proces sprzedaży na Klaravik jest bezpieczny, bo to Ty decydujesz o cenie wywoławczej i cenie minimalnej. Sprzedawany produkt wydawany jest tylko po dokonaniu płatności.

Przed założeniem konta sprzedaży sprawdzamy każdą firmę. Tylko poważni klienci mogą sprzedawać na Klaravik.

 


Chcesz wiedzieć więcej?

Wypełnij formularz kontaktowy lub napisz do nas na adres: info@klaravik.pl

 

 

Skontaktuj się z Klaravik

Wypełnij poniższy formularz, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Wpisz Imię i Nazwisko

Wpisz E-mail

Wpisz Nr telefonu

Wpisz Temat

Wpisz Opis

Klaravik Polska

Klaravik Polska

Klaravik Polska jest internetowym serwisem aukcyjnym specjalizującym się w sprzedaży maszyn budowlanych: podnośników, agregatów, kontenerów, sprzętu zagęszczającego itd. oraz narzędzi ręcznych i maszyn rolniczych.

Na aukcjach on-line sprzedajemy sprzęt pochodzący z największych firm budowlanych i wypożyczalni sprzętu budowlanego w Polsce i zagranicą.

Nasza załoga to osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, szczególnie w branży wynajmu i sprzedaży maszyn oraz sprzętu budowlanego.

Zapraszamy do współpracy!!!

Profesjonalne maszyny używane

Profesjonalne maszyny używane

Największe firmy z branży budowlanej sprzedają używane maszyny i sprzęt za pośrednictwem Klaravik.

Klaravik Szwecja

Klaravik Szwecja

Klaravik AB jest jedną z wiodących firm aukcyjnych na rynku skandynawskim. Specjalizuje się w maszynach i sprzęcie budowlanym, narzędziach oraz pojazdach.

Klaravik współpracuje z największymi firmami z branży budowlanej i wynajmu maszyn takimi jak Skanska, Ramirent, Cramo, Strabag oraz z instytucjami finansowymi w zakresie sprzedaży przedmiotów poleasingowych.

Roczna sprzedaż to ponad 15 000 maszyn budowlanych, narzędzi, kontenerów, podnośników, ciężarówek oraz sprzętu rolniczego na rynku skandynawskim.

Kliknij tutaj