Informacje o zakupach


 

Jak kupować na Klaravik?

Kliknij przycisk "Załóż konto", aby utworzyć nowe konto kupującego. Wypełnij formularz. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się jako kupujący.
Przeczytaj informacje na temat przedmiotów, obejrzyj zdjęcia i pobierz dostępne załączniki (instrukcja obsługi, skan książki serwisowej). Niektóre przedmioty są filmowane i prezentowane na youtube.com.

Ceny przedmiotów prezentowanych na aukcjach są cenami netto, gdyż naszymi odbiorcami są przede wszystkim osoby prowadzący działalność gospodarczą. Informacja dotycząca podatku VAT znajduje się pod oknem z licytacją.

Złóż ofertę. Nie naliczamy prowizji. Do kwoty wygrywającej licytację będzie doliczona opłata aukcyjna o wysokości co najmniej 50 PLN netto, w niektórych przypadkach opłata ta może być wyższa - informacja na ten temat, będzie zawarta w treści aukcji.

Wygrałeś aukcję

Gdy wygrasz aukcję, otrzymasz fakturę na adres e-mailowy. Po zaksiegowaniu płatności przez Klaravik otrzymasz e-mail z numerem telefonu do sprzedawcy i możesz wówczas ustalić termin odbioru zakupionego przedmiotu. Jesteś zobowiązany do odebrania zakupionego towaru lub zorganizowania transportu.

Cena minimalna

Jeżeli Twoja oferta była najwyższa, jednak nie osiągnąłeś ceny minimalnej, wówczas Klaravik skontaktuje się z Tobą.

Transport

Przedmioty prezentawane na aukcjach, sprzedawane są w imieniu największych firm budowlanych.

Klaravik nie jest właścicielem asortymentu. Kupujący odbiera zakupione przedmioty w firmie sprzedającej.

Na prośbę kupującego Klaravik może pomóc zorganizować transport.

Regulamin

W regulaminie znajdziesz więcej informacji na temat, jak kupować na Klaravik. Możesz też wysłać pytanie na: info@klaravik.pl.

Klaravik Polska

Klaravik Polska

Klaravik Polska jest internetowym serwisem aukcyjnym specjalizującym się w sprzedaży maszyn budowlanych: podnośników, agregatów, kontenerów, sprzętu zagęszczającego itd. oraz narzędzi ręcznych i maszyn rolniczych.

Na aukcjach on-line sprzedajemy sprzęt pochodzący z największych firm budowlanych i wypożyczalni sprzętu budowlanego w Polsce i zagranicą.

Nasza załoga to osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, szczególnie w branży wynajmu i sprzedaży maszyn oraz sprzętu budowlanego.

Zapraszamy do współpracy!!!

Profesjonalne maszyny używane

Profesjonalne maszyny używane

Największe firmy z branży budowlanej sprzedają używane maszyny i sprzęt za pośrednictwem Klaravik.

Klaravik Szwecja

Klaravik Szwecja

Klaravik AB jest jedną z wiodących firm aukcyjnych na rynku skandynawskim. Specjalizuje się w maszynach i sprzęcie budowlanym, narzędziach oraz pojazdach.

Klaravik współpracuje z największymi firmami z branży budowlanej i wynajmu maszyn takimi jak Skanska, Ramirent, Cramo, Strabag oraz z instytucjami finansowymi w zakresie sprzedaży przedmiotów poleasingowych.

Roczna sprzedaż to ponad 15 000 maszyn budowlanych, narzędzi, kontenerów, podnośników, ciężarówek oraz sprzętu rolniczego na rynku skandynawskim.

Kliknij tutaj