O Klaravik

Klaravik AB jest jedną z wiodących firm aukcyjnych na rynku skandynawskim specjalizującą się w sprzedaży maszyn i sprzętu budowlanego, narzędzi oraz pojazdów.

Co miesiąc w imieniu największych firm, przedsiębiorców, gmin i instytucji finansowych (leasingowych) sprzedajemy setki maszyn, narzędzi i pojazdów użytkowych. Ręczymy za naszych klientów.

Naszą misją jest to, żeby jak najwięcej osób miało możliwość zakupu najlepszego, profesjonalnego sprzętu od wiodących firm na rynku budowalnym. Użytkownicy Klaravik mogą znaleźć atrakcyjne oferty na zakup profesjonalnego sprzętu w bardzo dobrej jakości.

Na Klaravik.se oferujemy maszyny budowlane i pojazdy, które zostały ocenione przez niezależnych rzeczoznawców.

Rzeczoznawcze oceny faktycznego stanu wystawionych na sprzedaż przedmiotów ułatwiają podjęcie decyzji o uczestniczeniu w licytacji.

Jako kupujący, zawsze masz możliwość anulowania zakupu przy odbiorze, jeśli stan produktu odbiega od tego opisanego w opisie aukcji.

Klaravik Polska rozpoczęła swoją działalność wiosną 2014. Na aukcjach on-line sprzedajemy sprzęt pochodzący z największych firm budowlanych i wypożyczalni sprzętu budowlanego w Polsce i zagranicą.

Nasza załoga to pełni entuzjazmu profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, szczególnie w branży wynajmu i sprzedaży maszyn oraz sprzętu budowlanego.

Zapraszamy do współpracy!!!

Klaravik Polska

Klaravik Polska

Klaravik Polska jest internetowym serwisem aukcyjnym specjalizującym się w sprzedaży maszyn budowlanych: podnośników, agregatów, kontenerów, sprzętu zagęszczającego itd. oraz narzędzi ręcznych i maszyn rolniczych.

Na aukcjach on-line sprzedajemy sprzęt pochodzący z największych firm budowlanych i wypożyczalni sprzętu budowlanego w Polsce i zagranicą.

Nasza załoga to osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, szczególnie w branży wynajmu i sprzedaży maszyn oraz sprzętu budowlanego.

Zapraszamy do współpracy!!!

Profesjonalne maszyny używane

Profesjonalne maszyny używane

Największe firmy z branży budowlanej sprzedają używane maszyny i sprzęt za pośrednictwem Klaravik.

Klaravik Szwecja

Klaravik Szwecja

Klaravik AB jest jedną z wiodących firm aukcyjnych na rynku skandynawskim. Specjalizuje się w maszynach i sprzęcie budowlanym, narzędziach oraz pojazdach.

Klaravik współpracuje z największymi firmami z branży budowlanej i wynajmu maszyn takimi jak Skanska, Ramirent, Cramo, Strabag oraz z instytucjami finansowymi w zakresie sprzedaży przedmiotów poleasingowych.

Roczna sprzedaż to ponad 15 000 maszyn budowlanych, narzędzi, kontenerów, podnośników, ciężarówek oraz sprzętu rolniczego na rynku skandynawskim.

Kliknij tutaj